Skip to main content

Parcel · Map 27 · Lot 02 · Unit 1

LIME ROCK ROAD

Owner: KALSER CORINNE &; MCARTHUR DAVID A

Assessed value

$167,600

$167,600 land

Acreage

11.97 ac

$14,002 / ac

Land use

5-1

RR1

Year built

Owner mailing

Lakeville, CT

Building

Style
VACANT

Recorded sales

  1. Aug 1, 2005

    KALSER CORINNE &

    Bk/Pg 0206/0989

  2. Jul 12, 2001

    KALSER CORINNE DIANE

    Bk/Pg 0180/0173

    $155,000

More on Lime Rock Road

View source assessor card