Assessed value
$9,140
$9,140 land
Acreage
66 ac
$138 / ac
Land use
6-1
RR1
Year built
—
Owner mailing
New York, NY
Different from property address (absentee owner)
Building
- Style
- VACANT
Recorded sales
Jun 13, 2022
— OPPENHEIMER CARL K
Bk/Pg 268/972
Nov 21, 1994
— FRANKS GREGORY C
Bk/Pg 0160/0153
Oct 8, 1993
— BEAVERS TERRI M
Bk/Pg 0156/0964
More on Juniper Ledge Lane
4 JUNIPER LEDGE LANE
$2,068,000 · 3.92 ac · Built 1952
6 JUNIPER LEDGE LANE
$442,300 · 2.06 ac · Built 1986
11 JUNIPER LEDGE LANE
$539,200 · 2.06 ac · Built 1960
17 JUNIPER LEDGE LANE
$1,931,030 · 7.48 ac · Built 1959
JUNIPER LEDGE LANE
$98,300 · 2.06 ac
JUNIPER LEDGE LANE
$114,010 · 38.33 ac
JUNIPER LEDGE LANE
$105,300 · 2.56 ac