Assessed value
$15,210
$15,210 land
Acreage
48.28 ac
$315 / ac
Land use
6-1
- Wetlands
- 12% of parcel area
Recorded sales
Jun 30, 1998
— BOK SCOTT L
Bk/Pg 0169/0959
Oct 25, 1994
— FELDMAN PETER & LYNDA
Bk/Pg 0160/0014
Jan 6, 1988
— BORDEN ALBERT & VIRGINIA
Bk/Pg 0141/0511
More on Twin Lakes Road
0 TWIN LAKES ROAD
$3,200 · 0.23 ac
30 TWIN LAKES ROAD
$363,600 · 11.14 ac · Built 1970
38 TWIN LAKES ROAD
$397,860 · 56.2 ac · Built 2006
48 TWIN LAKES ROAD
$2,747,610 · 8.6 ac · Built 1792
58 TWIN LAKES ROAD
$148,000 · 2.69 ac
85 TWIN LAKES ROAD
$456,200 · 1.05 ac · Built 1967
86 TWIN LAKES ROAD
$372,250 · 31 ac · Built 1963
87 TWIN LAKES ROAD
$284,000 · 1 ac · Built 1967